Kontakt

Framtidståget Öppenvårdsbehandlingar
Västberga Allé, 1A, 9 tr.
126 30 Hägersten
Växel: 08-681 05 84
Jourtelefon: 070-317 55 19
E-post: info@framtidstaget.se


Kontakta oss







Vår personal

KBT-samtalsterapeut, AD-terapeut, MI-coach
Yousef Yebari, Grundare, Styrelseordförande
070-758 48 86
yousef.yebari@framtidstaget.se
Socionom, leg. familjeterapeut
Mikael Hedström, Verksamhetschef
070-484 90 85
mikael.hedstrom@framtidstaget.se
Socionom
Sofia Hietala Yebari, bitr. Verksamhetschef, Föreståndare barn, unga samt deras familjer
070-492 18 36
sofia.h@framtidstaget.se
Socialpedagog
Christian Grsic, Vice Styrelseordförande
08-684 07 086
070-484 90 86
christian.g@framtidstaget.se
Socionom
Anwahr Athahb, Konceptutvecklare utbildning & kompetens, behandlare
072-007 11 23
anwahr.athahb@framtidstaget.se
Socionom
Helené Hedberg, Familjehemsutredare, konsulent och behandlare
070-777 88 02
helene.hedberg@framtidstaget.se
Miriam El Ouard, Familjehemsutredare och konsulent
076-223 21 87
miriam.elouard@framtidstaget.se
Stressterapeut
Maryam Emdad, Kognitiv samtalsterapeut steg 1, AD-terapeut
08-681 05 84
070-064 67 15
maryam.emdad@framtidstaget.se
KBT-samtalsterapeut steg 1
Mustapha Sarii, Cert. KIBB-behandlare
073-639 11 37
mustapha.sarii@framtidstaget.se
Behandlingspedagog och KBT terapeut steg 1
Emma Renklint, Behandlare
076-213 29 01
emma.renklint@framtidstaget.se
Behandlingspedagog, Seminarie- och Familjehandledare
Hulda Kissi, Familjebehandlare
076-213 29 01
hulda.kissi@framtidstaget.se
Statsvetare, fil.Mag. i Östersjöregionstudier
Kristina Castronovo, Projektledare
072-041 75 53
kristina.castronovo@framtidstaget.se
Ansvarig för projekt med Medelhavsregionen
Anas Haouat
08-681 05 84
anas.h@framtidstaget.se
Examen i ekonomi, marknadsföring och reklam
Iryna Azaranka, Marknadsförare, ekonomiska frågor
076-562 09 38
iryna.azaranka@framtidstaget.se